PRAKTYKI ZAWODOWE

Szkoły policealne

21.5.2020

Przypominamy o konieczności realizacji obowiązkowych praktyk zawodowych. Bez zrealizowanych praktyk zawodowych, słuchacz nie ukończy szkoły - nie otrzyma świadectwa.

Semestry kończące:

• DSK IV

• DSA IV

• DSR IV

proszone są dostarczenie wypełnionych i podpisanych dokumentów praktyk zawodowych do sekretariatu szkoły w terminie do 15 czerwca 2020r. Jeżeli zrealizowane praktyk zawodowych jest zagrożone, prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły w celu złożenia podania o przedłużenie terminu realizacji praktyk (ostateczny termin oddania dokumentów praktyk: 31 sierpnia 2020r.)

Semestry kończące:

• FL II

• Opiekun medyczny II

proszone są o dostarczenie wypełnionych i podpisanych dzienniczków praktyk, w terminie do 10 sierpnia 2020r.

Uwaga! Warunkiem ukończenia szkoły i otrzymania świadectwa jest podejście do egzaminu zawodowego.