PLAN ZAJĘĆ

rok szkolny 2021/2022

10.1.2022

Poniżej prezentujemy Państwu plany zajęć na semestr jesienny roku szkolnego 2021/2022.

UWAGA! Kolorem żółtym zaznaczone są zajęcia, które odbędą się w formie zdalnej.

Prosimy o zapoznanie, klikając w zamieszczone poniżej pliki z odpowiednią nazwą szkoły.
Po uruchomieniu pliku, w celu odszukania właściwego planu zajęć, należy poruszać się zakładkami z nazwami kierunków i semestrów u dołu arkusza.

Zajęcia teoretyczne odbywają się na ul. Spółdzielców 30 w Koninie - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjanskiego im. Dominika Savio oraz w pracowniach odpowiednich dla danego kierunku.

Z uwagi na nieprzewidziane, ewentualne zmiany, prosimy o sprawdzanie rozkładu zajęć na bieżąco.

Dla ułatwienia, przedstawiamy wykaz kierunków podlegających pod poszczególne szkoły. Prosimy o szukanie planów według poniższego:

• Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koninie: technik BHP (BHP), technik administracji (DSA)

• Publiczna Policealna Szkoła Florystyki Żak w Koninie: florysta (FL)

• Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna Żak w Koninie: technik usług kosmetycznych (DSK)

• Policealna Szkoła Opieki Medycznej Żak w Koninie: opiekun medyczny (OM)

• Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Koninie: liceum (LOG)

• Szkoła Policealna Medyczna Żak w Koninie: technik masażysta