PLAN ZAJĘĆ

Semestr wiosenny, rok szkolny 2021/2022.

19.4.2022

Prezentujemy plan zajęć dla poszczególnych szkół i kierunków. Plan jest w trakcie układania- udostępniamy to, co mamy. Plan będzie sukcesywnie aktualizowany i dodawany. Prosimy o cierpliwość i regularne sprawdzanie.

Plan pobieramy, klikając w zamieszczone poniżej pliki z odpowiednią nazwą szkoły.
Po uruchomieniu, w celu odszukania właściwego planu zajęć, należy poruszać się zakładkami z nazwami kierunków i semestrów u dołu arkusza.

Dla ułatwienia, przedstawiamy wykaz kierunków podlegających pod poszczególne szkoły. Prosimy o szukanie planów według poniższego:

• Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koninie: technik BHP (BHP), technik administracji (DSA)

• Publiczna Policealna Szkoła Florystyki Żak w Koninie: florysta (FL)

• Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna Żak w Koninie: technik usług kosmetycznych (DSK)

• Policealna Szkoła Opieki Medycznej Żak w Koninie: opiekun medyczny (OM)

• Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Koninie: liceum (LOG)

Zajęcia teoretyczne odbywają się w Szkole Towarzystwa Salezjańskiego, ul. Spółdzielców 30, 62-510 Konin, a praktyczne w odpowiednich pracowniach (adres zamieszczony w planie). Jednak obecnie zaznaczone w planie zajęcia na kolor ŻÓŁTY oznaczają NAUCZANIE ZDALNE za pośrednictwem komunikatora ZOOM. Prosimy również o założenie konta na Strefie Słuchacza.

Poniżej tabeli z rozkładem, dostępna jest legenda z wyjaśnieniem symboli nazw przedmiotów oraz adres zajęć.