Menu
dZapisz się jKontakt uMiasto

Plany zajęć, rok szkolny 2018/2019 - semestr jesienny

2 października 2018

Prezentujemy Państwu plany zajęć na jesienny semestr roku szkolnego 2018/2019.

Prosimy o zapoznanie, klikając w zamieszczone poniżej pliki z odpowiednią nazwą szkoły.
Po uruchomieniu pliku, w celu odszukania właściwego planu zajęć, należy poruszać się zakładkami z nazwami kierunków i semestrów u dołu arkusza.

UWAGA! Proszę uczęszczać na zajęcia zgodnie z planem rozpisanym w kolorze czarnym. Kolor czerwony jest informacją wyłącznie dla nauczycieli.

W planie nie ma uwzględnionych numerów sal. Przed każdym zjazdem, na drzwiach wejściowych do szkoły oraz w dyżurce będzie dostępna lista z wykazem.

 

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Sosnowa 16, 62-510 Konin. 

 

 

 

Dla ułatwienia, przedstawiamy wykaz kierunków podlegających pod poszczególne szkoły. Prosimy o szukanie planów według poniższego.

  • Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koninie: technik BHP (BHP), technik administracji (DSA), technik rachunkowości (DSR) 
  • Ośrodek Szkoleniowy Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koninie: Masaż z elementami SPA, asystent nauczyciela przedszkola, fryzjer damski, konsultant ds. dietetyki, manikiurzystka, wizażystka/ stylistka, przedstawiciel handlowy, rejestratorka medyczna, instruktor ds. terapii uzależnień, dekorator wnętrz, agent celny, trener personalny z elementami fitness, pracownik pomocy społocznej
  • Publiczna Policealna Szkoła Florystyki Żak w Koninie: florysta
  • Publiczna Policelna Szkoła Kosmetyczna Żak w Koninie: technik usług kosmetycznych
  • Policealna Szkoła Opieki Medycznej Żak w Koninie: opiekun medyczny
  • Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Koninie: liceum

Zobacz także