Plany zajęć - rok szkolny 2017/2018

25.1.2018

Prezentujemy Państwu plany zajęć na semestr zimowy roku szkolnego 2017/2018.

Prosimy o zapoznanie, klikając w zamieszczone poniżej pliki z odpowiednią nazwą szkoły.
Po uruchomieniu pliku, w celu odszukania właściwego planu zajęć, należy poruszać się zakładkami z nazwami kierunków i semestrów u dołu arkusza.

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Sosnowa 16, 62-510 Konin.

UWAGA!

Kierunki Fryzjer damski,  Wizaż/ Stylizacja
oraz Biomasażysta mają przewidzianie zajęcia również w pracowniach, których adresy zostały zamieszczone w planach zajęć.

Państwo uczęszczacie wyłącznie według planu rozpisanego w kolorze czarnym.

Dla ułatwienia, przedstawiamy wykaz kierunków podlegających pod poszczególne szkoły. Prosimy o szukanie planów według poniższego.

• Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koninie: technik BHP (BHP), technik administracji (DSA), technik rachunkowości (DSR), technik turystyki wiejskiej (DSTW)
  • Policealna Szkoła Zawodowa Żak w Koninie: menedżer artystyczny, biomasażysta- podstawy masażu, asystent nauczyciela przedszkola, fryzjer damski, konsultant ds. żywienia, manikiurzystka, wizażystka/ stylistka, przedstawiciel handlowy, rejestratorka medyczna, instruktor terapii uzależnień
  • Publiczna Policealna Szkoła Florystyki Żak w Koninie: florysta
  • Publiczna Policelna Szkoła Kosmetyczna Żak w Koninie: technik usług kosmetycznych