PLAN ZAJĘĆ - KIERUNKI POLICEALNE

semestr jesienny, rok szkolny 2022/2023

13.1.2023

Prezentujemy plan zajęć dla poszczególnych szkół i kierunków.

Zajęcia odbywają się na ul. Spółdzielców 30, w Szkole Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie.

Natomiast kierunki:

Technik usług kosmetycznych sem. II, III i IV - Pracownia ul. Chopina 21d, Konin

Technik archiwista sem. I - Pracownia ul. Chopina 21d, Konin

Plan pobieramy, klikając w pliki z odpowiednią nazwą szkoły. Po uruchomieniu, w celu odszukania właściwego planu zajęć, należy poruszać się zakładkami z nazwami kierunków i semestrów u dołu arkusza. W planie nie ma uwzględnionych numerów sal. Przed każdym zjazdem, na drzwiach wejściowych do szkoły oraz w dyżurce będzie dostępna lista z wykazem.

Prosimy o sugerowanie się planem zamieszczonym w aktualnościach, a nie tym widocznym w strefie słuchacza.

Dla ułatwienia, kierunki technik BHP (BHP), technik administracji (DSA), technik archiwista szukamy w pliku o nazwie Szkoła Policealna Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koninie.