Egzamin zawodowy - odbiór wyników

14.9.2020

Szanowni Państwo!

Od dnia 31.08.2020 istnieje możliwość odbioru wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe do których podchodziliście Państwo w czerwcu 2020.

Deklaracje poprawkowe do sesji styczeń - luty 2021 należy złożyć osobiście w naszym sekretariacie lub za pośrednictwem adresu e-mail (konin@zak.edu.pl) w nieprzekraczalnym terminie do 15.09.2020. Poniżej zamieszczamy plik z deklaracją na egzamin zawodowy.

UWAGA! Nie udzielamy informacji telefonicznie, ani osobom trzecim. Prosimy o odbiór osobisty w sekretariacie szkoły.

Przypominamy również że wszyscy zapisani do szkoły od 1 września 2019 mają obowiązek przystąpienia do egzaminów zawodowych (warunek niezbędny do ukończenia szkoły i otrzymania świadectwa)