Informacja o wynikach egzaminu zawodowego - ważne!

19.3.2020

Drodzy Państwo,

zgodnie z komuniketem OKE w Poznaniu informujemy, że wyniki egzaminu zawodowego z sesji styczeń - luty 2020 będą do odbioru PO WZNOWIENIU ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W SZKOŁACH, w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju. Informacje o terminie podamy w odpowiednim czasie.

Ponadto, informacje o wynikach otrzymacie w formie SMS, zgodnie z danymi kontaktowymi podawanymi w deklaracji przystąpienia o egzaminie.

UWAGA!

Osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br.

Z uwagi na Państwa i nasze bezpieczeństwo, proszę składać deklarację w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźne zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail do sekretariatu szkoły (konin@zak.edu.pl).

Formularz deklaracji do pobrania poniżej.