PLAN ZAJĘĆ - semestr JESIENNY, rok szkolny 2019/2020.

11.9.2019

Prezentujemy plan zajęć na rok szkolny 2019/2020. Proszę mieć na uwadze, że w razie konieczności mogą być wprowadzane zmiany- prosimy o regularne sprawdzanie planu przed każdym weekendem zjazdowym.

Prosimy o zapoznanie, klikając w zamieszczone poniżej pliki z odpowiednią nazwą szkoły. Po uruchomieniu pliku, w celu odszukania właściwego planu zajęć, należy poruszać się zakładkami z nazwami kierunków i semestrów u dołu arkusza.

Dla ułatwienia, przedstawiamy wykaz kierunków podlegających pod poszczególne szkoły. Prosimy o szukanie planów według poniższego:

• Szkoła Policealna Centrum Nauki i Biznesu Żak: technik BHP (BHP), technik administracji (DSA), technik rachunkowości (DSR)
  • Publiczna Szkoła Policealna Florystyki Żak w Koninie: florysta (FL)
  • Publiczna Szkoła Policealna Kosmetyczna Żak w Koninie: technik usług kosmetycznych (DSK)
  • Szkoła Policealna Opieki Medycznej Żak w Koninie: opiekun medyczny (DOM)
  •  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Koninie: liceum (LOG)
  • Szkoła Policelna Medyczna Żak w Koninie: technik masażysta (TMA)
  • Ośrodek Szkoleniowy Centrum Nauki i Biznesu Żak: manikiurzystka, rachunkowości i finanse, rejestratorka medyczna, konsultant ds, dietetyki, dekorator wnętrz, isntruktor ds. terapii uzależnień, wizażystka/stylistka, fryzjer damski, trener personalny z el. fitnessm, transport i logistyka, przedstawiciel handlowy, agent celny, grafika komputerowa.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Sosnowa 16, 62-510 Konin, a praktyczne w odpowiednich pracowniach (adres zamieszczony w planie).