HARMONOGRAM ZJAZDÓW

semestr jesienny 2023/2024

30.6.2023

Przedstawiamy harmonogramy zjazdów na nowy rok szkolny/semestr jesienny 2023/2024.

Uwaga! Podane terminy zjazdów są orientacyjne i mogą ulec zmianie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Prosimy o pobranie pliku zgodnie z nazwą szkoły, do której zostali Państwo zapisani.

Dla ułatwienia, przedstawiamy wykaz kierunków podlegających pod poszczególne szkoły. Prosimy o szukanie harmonogramu według poniższego:

• Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koninie: technik BHP (BHP), technik administracji (DSA)

• Publiczna Policealna Szkoła Florystyki Żak w Koninie: florysta (FL), KKZ architektura krajobrazu

• Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna Żak w Koninie: technik usług kosmetycznych (DSK), KKZ technik usług fryzjerskich

• Policealna Szkoła Opieki Medycznej Żak w Koninie: opiekun medyczny (OM)/ technik sterylizacji medycznej

• Policealna Szkoła Medyczna Żak w Koninie: technik masażysta (TMA)

• Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Koninie: liceum (LOG)

• Ośrodek Szkoleniowy Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koninie: wszystkie kursy jednoroczne płatne